Chcete prodat nemovitost?
Bez realitky nebo s RK?

Nechcete platit provizi makléři? Chcete prodat bez realitky? – Tyto slova slyšíme z mnoha reklam v rádiu a televizi. Na co si dát pozor při prodeji nemovitosti BEZREALITKY?

Nepřeceňujte své schopnosti a neriskujte…

Prodej nemovitosti se zdá jednoduchý, ale realita Vás může zaskočit. Pokud nejste rozený obchodník, dobrý fotograf, právník, neovládáte marketing, daně, hypotéky, PENB, neznáte všechny zákonné lhůty a  postupy katastrálního nebo stavebního úřadu, nemáte dostatek času a neznáte všechna rizika při prodeji nemovitosti…

…vyberte si raději profesionála ve svém oboru

Profesionální makléř osloví s Vaší nabídkou o pár stovek tisíc lidí víc, než vy. Především díky znalostem realitního trhu, zkušenostem v oboru a marketingu.

Dokážeme prodat nemovitost za vyšší cenu až o 12%

Průměrný člověk prodává nebo kupuje nemovitost jednou, dvakrát za život a většinou se jedná o miliónové hodnoty a celoživotní úspory. Těch kteří přišli o střechu nad hlavou, nedostali zaplacenou celou kupní cenu, koupili stavební pozemek, na kterém se nesmí stavět nebo platili statisícové odškodné je mnoho.

I kupující hledají jistotu…

Prověřené nemovitosti, kvalitní kompletní servis včetně hypotečního, vyhledávají u renomovaných RK.

Obraťte se na nás

Pokud máte problémy např. se zástavami na nemovitostech, s věcnými břemeny, s předkupními právy, s exekucemi, s dluhy atd., nebo se potřebujete pouze na něco zeptat, my vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme!
+420 728 880 880
albion@re-max.cz